Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Grzędy - Oferty wynajmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Słabomierz

Słabomierz(Grzędy + 24 km)

7 000 zł273 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Przestronny, komfortowy dom wolnostojący na dużej działce - idealny dla rodziny Do wynajęcia funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 198 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna(Grzędy + 21 km)

15 000 zł210,20 m² 71,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Przepiękny dom do wynajęcia usytuowany na prestiżowym osiedlu Konstancja tuz przy szkole Amerykańskiej. Doskonała lokalizacja tylko 7 minut samochodem z Wilanowa o każdej porze dnia, 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Milanówek(Grzędy + 18 km)

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na spokojnej ulicy w Milanówku | blisko stacji pkp Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej części Milanówka, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Konstancin-Jeziorna

Jeziorna,Konstancin-Jeziorna(Grzędy + 21 km)

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom w Konstancinie|5 pokoi|4sypialnie Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 220 metrów kwadratowych, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w urokliwym Konstancinie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów(Grzędy + 16 km)

26 900 zł750 m² 35,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rezydencja O potencjale komercyjnym - idealna na spa, przedszkole lub pensjonat Prestiżowy Komorów | Hala sportowa 100 m | 20 pomieszczeń | Sauna I Bezpośrednio przy lesie | 20 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Postępu

Zgorzała(Grzędy + 14 km)

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy bliźniak do wynajęcia | Wysoki garaż (mieści busa) | Ogród | 3 sypialnie + garderoba | 10 min od galerii mokotów Na wynajem nowoczesny, świeżo wybudowany bliźniak o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kosów

Kosów(Grzędy + 5 km)

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny, klimatyczny dom jednorodzinny z 2011 roku. Garaż na dwa auta w bryle budynku. Pięknie zadrzewiona i zakrzewiona działka o powierzchni 1000 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Szeroka

Płochocin(Grzędy + 23 km)

8 000 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem komfortowy dom wolnostojący w Płochocinie, położony w bliskiej odległości od stacji pkp - 600 m, 8 minut pieszo. Nowoczesny dom o powierzchni 117 m2 oferuje dużą, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Tartak Brzózki

Tartak Brzózki(Grzędy + 23 km)

11 000 zł170 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Wynajmę dom 170m2 6 sypialni dwie kuchnie dwie łazienki, działka 1035m2 w miejscowości Tartak Brzózki Doskonała lokalizacja przy trasie Żyrardów - Radziejowice Dobry szybki dojazd do Mszczonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Konstancin,Konstancin-Jeziorna(Grzędy + 21 km)

20 000 zł550 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować rezydencję o wyjątkowym charakterze, położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1280 m . Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Grzędy

Grzędy,mazowieckie

7 900 zł170 m² 46,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Wolnostojący dom z ogrodem i tarasem | 170 m od 01.11.2025r. Jest możliwość wynajmu na firmę. The Realty Hub z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, wolnostojący dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij